Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Housenka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Housenka. Stahujte klipart Housenka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Housenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Housenka sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Housenka se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Grapefruitový džus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plechovka s pivem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Přání k Vánocům zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, download, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, Housenka, Hmyz, free, zdarma, Housenka, vektor, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, diář, Facebook, PowerPoint, office, openOffice, wordpress, etikety, pozvánky, časopis, plakát, plakáty, fotokniha, Adobe Illustrator, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Do Not Copy zdarma, vektorový obrázek Roztomilé kuřátko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Vánoční blahopřání ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.