Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Housenka (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Housenka ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Housenka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Housenka ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Housenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Housenka sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Housenka je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Papája ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ovocný věnec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ledňák obrovský zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, vektorový obrázek, obrázek, vektor, klipart, svg, Housenka, Housenka, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, free, Hmyz, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotografie, video, openOffice, diplomová práce, eshop, bakalářská práce, plakát, škola, textové dokumenty, oznámení, letáky, magazín, avatar, vstupenky, vizitky, články, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Albánie zdarma, vektorový obrázek Moskvič 407 zdarma nebo ilustrace Santa čepice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.