Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Housenka. Obrázek Housenka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Housenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Housenka se nachází v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Molekula vody ke stáhnutí Podívejte se i na vektor SMS zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tahací harmonika ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, grafika, Housenka, kliparty, Hmyz, ke stáhnutí, cliparts, Housenka, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, Twitter, Adobe Illustrator , Instagram, seminární práce, office, PowerPoint, škola, plakáty, profil, web, dokumenty, corelDraw, časopis, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Pařáty smrtky ke stáhnutí, obrázek Přesýpací hodiny zdarma nebo klipart Turecko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.