Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Housenka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Housenka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Housenka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Housenka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Housenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Housenka s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Housenka patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sporťák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Minnesota zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Webkamera ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Housenka, svg, ke stáhnutí, cliparts, klipart, free, ke stažení, ilustrace, Hmyz, grafika, zdarma, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, word, Adobe Illustrator, památník, inkscape, webové stránky, seminární práce, avatar, prezentace, blog, wordpress, referáty, profil, etikety, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mangostana lahodná ke stáhnutí, ilustrace Červená kytka zdarma nebo klipart Smrtka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.