Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Housenka (Hmyz) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Housenka. Klipart Housenka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Housenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Housenka s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Housenka je v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chatka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CSS soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Špatně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, svg, Housenka, ilustrace, ke stáhnutí, download, vektor, klipart, grafika, Housenka, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Hmyz

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, referáty, pozvánky, články, word, plakáty, památník, eshop, video, etikety, Instagram, fotokniha, plakát, avatar, dokumenty, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Růžový diamant zdarma, vektor Profesor chemie ke stáhnutí nebo obrázek Loutna ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.