Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Housenka. Obrázek Housenka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Housenka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Housenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Housenka se nachází v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červený smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sašimi zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Teodolit ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, vektorový obrázek, Housenka, vektor, ke stáhnutí, zdarma, svg, ilustrace, free, download, Housenka, ke stažení, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, seminární práce, profil, PowerPoint, kalendář, corelDraw, webové stránky, časopis, office, textové dokumenty, Adobe Illustrator , škola, profilovka, avatar, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zeď ke stáhnutí, ilustrace Paraguay zdarma nebo vektor Vánoční výzdoba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.