Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Housenka, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Housenka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Housenka. Klipart Housenka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Housenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Housenka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x381
1280x305
800x190
500x119
160x38

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 188 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Housenka je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ankh zdarma Podívejte se i na obrázek Povíjnice nachová ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jehně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, Housenka, vektorový obrázek, ilustrace, Hmyz, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Housenka, grafika, download, ilustrační obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, prezentace, dokument, plakát, profil, profilovka, Facebook, fotokniha, seminární práce, webové stránky, PowerPoint, plakáty, web, články, kalendář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Červené vajíčko zdarma, klipart Pokladní ke stažení nebo ilustrace Čajový obřad ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.