Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smoothie, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smoothie zdarma ke stažení

Smoothie je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smoothie nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smoothie zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smoothie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smoothie ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 328 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smoothie je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kdoule zdarma Podívejte se i na ilustrace Motýli ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Šaháda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Smoothie, ilustrační obrázek, Smoothie, download, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, zdarma, svg, klipart, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, Nápoje

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, Instagram, časopis, kalendář, Twitter, dokumenty, pozvánky, plakáty, plakát, PowerPoint, škola, dokument, inkscape, web, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Škraboška zdarma, vektor Přípona ZIP ke stažení nebo obrázek Žena v bazénu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.