Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smoothie (Nápoje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smoothie zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Smoothie. Pakliže si chcete obrázek Smoothie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smoothie zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smoothie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smoothie ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 328 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: SRD

Potěší nás, pokud budete tento klipart Smoothie sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Smoothie je v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Delfín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karatistka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Valentýnské přání anglicky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Nápoje, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Smoothie, svg, ilustrace, vektor, cliparts, kliparty, klipart, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, textové dokumenty, pozvánky, kalendář, etikety, články, plakáty, blog, Adobe Illustrator, video, časopis, fotokniha, eshop, Pinterest, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Upíří zuby zdarma, vektor Ponorka ke stáhnutí nebo obrázek Kozorožec ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.