Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oranžové auto (Auta) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oranžové auto zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Oranžové auto. Doporučujeme stahovat obrázek Oranžové auto ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oranžové auto? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžové auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Oranžové auto s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Oranžové auto se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žluté dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový sáček zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Královna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ilustrace, svg, obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Oranžové auto, vektor, Auta, ke stažení, grafika, Oranžové auto, cliparts

Doporučené použití klipartu: letáky, brožury, bakalářská práce, škola, Twitter, dokumenty, etikety, logo, PowerPoint, referáty, oznámení, wordpress, eshop, video, Facebook, diář, Zoner Callisto

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Mandelinka ke stáhnutí, obrázek, klipart 100 Euro ke stažení nebo vektorový obrázek Úchvatný smajlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.