Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Garáž, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Garáž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Garáž. Klipart Garáž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Garáž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Garáž je v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak rak ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlaté L zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžová květina ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, Garáž, ilustrace, Stavby, svg, ke stažení, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, škola, inkscape, prezentace, profil, office, Pinterest, plakát, profilovka, Instagram, Facebook, časopis, dokumenty, Adobe Illustrator , web, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Myanmar ke stáhnutí, klipart Pozor, duchové zdarma nebo ilustrace Peugeot 206 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.