Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Garáž, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Garáž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Garáž. Klipart Garáž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Garáž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Garáž se nachází v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené C ke stažení Podívejte se i na klipart Digitální znak Y ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální číslo 0 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, vektor, ilustrační obrázek, Garáž, grafika, klipart, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, zdarma, Garáž, svg

Doporučené použití klipartu: články, word, seminární práce, inkscape, corelDraw, pozvánky, kalendář, dokumenty, referáty, blog, dokument, Twitter, fotokniha, PowerPoint, prezentace, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kachna ke stažení, ilustrace Štípátko na nehty ke stáhnutí nebo vektor Nindža zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.