Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Garáž (Stavby) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Garáž zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Garáž. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Garáž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Garáž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 022 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rdevries

Líbí se vám klipart Garáž? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Garáž je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Požární tlačítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Panda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Černá věž zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, klipart, cliparts, ke stáhnutí, free, zdarma, svg, download, ke stažení, Garáž, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakát, fotokniha, časopis, plakáty, profilovka, Adobe Illustrator, openOffice, památník, office, wordpress, kalendář, prezentace, inkscape, eshop, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Mnich zdarma, vektorový klipart Dědeček ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Skarab ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.