Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Akumulátory (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akumulátory zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Akumulátory. Obrázek Akumulátory je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Akumulátory? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akumulátory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 457 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Akumulátory s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Akumulátory patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jóga ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart M3U zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Panama ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, free, cliparts, ilustrace, Akumulátory, obrázek, kliparty, Přístroje, grafika, download, svg, ke stažení, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, dokumenty, články, eshop, PowerPoint, prezentace, wordpress, word, avatar, web, Instagram, video, profil, Twitter, fotokniha, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Silueta ježibaby ke stáhnutí, ilustrace Dudek chocholatý zdarma nebo klipart Ural-4320 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.