Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Akumulátory (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akumulátory zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Akumulátory. Kreslená ilustrace Akumulátory je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Akumulátory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 457 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Akumulátory můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Akumulátory patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční pudink ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ovocný salát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dívka v kostýmu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Akumulátory, vektorový obrázek, cliparts, vektor, kliparty, zdarma, klipart, svg, Akumulátory, obrázek, ilustrace, Přístroje

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, textové dokumenty, diář, pozvánky, časopis, Instagram, Pinterest, profil, eshop, video, corelDraw, inkscape, plakáty, office, škola, web

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Žena v práci zdarma, vektor Ambulance ke stáhnutí nebo obrázek Zlaté F ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.