Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Akumulátory, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akumulátory zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Akumulátory. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Akumulátory? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akumulátory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 457 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Akumulátory je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SWF soubor zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté číslo 7 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Cereálie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, free, Akumulátory, download, kliparty, ke stáhnutí, svg, ilustrace, zdarma, obrázek, Akumulátory, vektorový obrázek, grafika, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, plakát, inkscape, seminární práce, Pinterest, word, webové stránky, Instagram, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator , plakáty, profilovka, památník, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hladový smajlík zdarma, klipart Domina ke stažení nebo ilustrace Zvuk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.