Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Akumulátory, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akumulátory zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Akumulátory. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Akumulátory? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Akumulátory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 457 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Akumulátory se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz zbraní ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bezpečnostní kamera zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tank ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, download, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Akumulátory, ilustrace, vektor, Přístroje, ke stažení, svg, kliparty, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, plakáty, webové stránky, textové dokumenty, referáty, inkscape, pozvánky, PowerPoint, dokumenty, openOffice, profil, kalendář, Instagram, dokument, Twitter, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Upload ke stáhnutí, obrázek Ovečka zdarma nebo klipart Váha ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.