Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Akumulátory (Přístroje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Akumulátory k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Akumulátory. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akumulátory nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Akumulátory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 457 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Akumulátory s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Akumulátory je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Veganská strava ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Třetí místo zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Afghánka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Akumulátory, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, klipart, vektor, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, free, ke stažení, ke stáhnutí, download, ilustrace, Přístroje

Doporučené použití klipartu: corelDraw, vizitky, magazín, PowerPoint, webové stránky, plakát, fotografie, profil, logo, wordpress, diplomová práce, deníček, dokumenty, plakáty, letáky, blog, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Mapa Tibetu ke stáhnutí, obrázek, klipart Bobřík ke stažení nebo vektor Zlak nachový zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.