Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Akumulátory (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akumulátory zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Akumulátory. Vektorová ilustrace Akumulátory je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Akumulátory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akumulátory ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 457 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Akumulátory) můžete sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Akumulátory je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Charlie Chaplin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční sněhulák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Páv korunkatý ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, Přístroje, ilustrace, Akumulátory, klipart, vektorový obrázek, download, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, kalendář, Twitter, Instagram, články, video, corelDraw, web, etikety, plakát, blog, wordpress, seminární práce, word, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Rajče ke stažení, ilustrace Červené V ke stažení nebo klipart Sushi ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.