Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mapa Libye (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Libye stahujte zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mapa Libye. Vektorová ilustrace Mapa Libye je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Libye zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Libye ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Libye ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 626 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mapa Libye s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Mapa Libye se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kreslený žralok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andorra ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fotograf ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, Mapa Libye, ilustrační obrázek, Mapa Libye, ke stažení, zdarma, Mapy, free, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: eshop, prospekty, plakát, oznámení, inkscape, profil, Adobe Illustrator, etikety, památník, brožury, diplomová práce, deníček, referáty, office, články, Instagram, Zoner Callisto

Mezi hezké kresby patří i obrázek Červený pták ke stažení, klipart Karambola zdarma nebo vektorový klipart Koště ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.