Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Velbloud dvouhrbý (Zvířata) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Velbloud dvouhrbý k bezplatnému stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Velbloud dvouhrbý. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Velbloud dvouhrbý ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Velbloud dvouhrbý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud dvouhrbý ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1415
1280x1132
800x708
500x442
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 296 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart Velbloud dvouhrbý s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Velbloud dvouhrbý je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlatý květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Telefonní budka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Fialová kopretina ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Zvířata, Velbloud dvouhrbý, klipart, obrázek, Velbloud dvouhrbý, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, download, grafika, ke stáhnutí, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, fotokniha, dokumenty, koláž, avatar, referáty, word, tiskoviny, profil, plakát, vizitky, Zoner Callisto, Pinterest, letáky, vstupenky, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Sluneční energie ke stáhnutí, obrázek Gepard ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Ghana zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.