Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velbloud dvouhrbý, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení

Velbloud dvouhrbý je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud dvouhrbý zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velbloud dvouhrbý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud dvouhrbý ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1415
1280x1132
800x708
500x442
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 296 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Velbloud dvouhrbý je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Avocado zdarma Podívejte se i na ilustrace Thomas Jefferson ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Servírka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, zdarma, vektor, Velbloud dvouhrbý, free, ilustrační obrázek, kliparty, download, klipart, Velbloud dvouhrbý, Zvířata, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, památník, Adobe Illustrator , dokument, office, corelDraw, blog, plakát, časopis, dokumenty, škola, Instagram, Twitter, avatar, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Růžové vajíčko zdarma, vektor Arkansas ke stažení nebo obrázek Vánoční stuha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.