Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatá ryba, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá ryba zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zlatá ryba. Stahujte klipart Zlatá ryba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatá ryba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1280x793
800x496
500x310
160x99

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 689 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pepinux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlatá ryba se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kůň ke stažení Podívejte se i na vektor Žárovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Francie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Zlatá ryba, Zlatá ryba, free, ke stáhnutí, download, grafika, Zvířata, vektorový obrázek, zdarma, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, openOffice, Instagram, pozvánky, web, word, plakát, kalendář, seminární práce, Pinterest, avatar, webové stránky, inkscape, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Překvapení ke stažení, obrázek Snubní prstýnky ke stáhnutí nebo klipart Stodola zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.