Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Malpa (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Malpa zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Malpa. Klipart Malpa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Malpa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malpa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malpa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malpa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1034
1280x827
800x517
500x323
160x103

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 941 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: luc

Sdílejte obrázek, klipart Malpa s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Malpa patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WAV přípona ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Upload zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Motýl na květu ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, download, Zvířata, Malpa, ke stažení, svg, ke stáhnutí, obrázek, vektor, grafika, free

Doporučené použití klipartu: letáky, etikety, fotokniha, office, diplomová práce, oznámení, časopis, wordpress, památník, dokumenty, deníček, Instagram, tiskoviny, prospekty, web, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zelený dort ke stáhnutí, obrázek, klipart Varan ke stáhnutí nebo obrázek Medvídek koala zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.