Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kašna, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kašna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kašna. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kašna. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kašna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kašna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kašna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kašna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1164
1280x931
800x582
500x364
160x116

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 735 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kašna patří do sekce Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zvonek zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční přání ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, grafika, ilustrace, kliparty, Kašna, download, free, cliparts, zdarma, Kašna, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, Facebook, referáty, profilovka, word, kalendář, dokument, články, inkscape, avatar, prezentace, blog, office, plakát, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Televizní ovladač zdarma, obrázek Zlomené srdce ke stažení nebo klipart Saxofon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.