Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikulášská čepice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikulášská čepice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mikulášská čepice. Kreslená ilustrace Mikulášská čepice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mikulášská čepice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikulášská čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Mikulášská čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikulášská čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1132x1600
906x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 666 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mikulášská čepice se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Mikulášská čepice patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sluneční brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Molekula vody ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžový králíček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Mikulášská čepice, Mikulášská čepice, ilustrační obrázek, cliparts, Vánoce, svg, ilustrace, klipart, kliparty, vektorový obrázek, download, obrázek, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, avatar, blog, webové stránky, inkscape, video, dokumenty, etikety, Adobe Illustrator, fotokniha, plakát, články, PowerPoint, dokument, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Zákaz dronů ke stažení, ilustrace Violka ke stažení nebo klipart Krabice bonbónů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.