Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cibule, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule zdarma ke stažení

Cibule je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Cibule stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cibule? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 75 289 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cibule se nachází v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hummus ke stažení Podívejte se i na vektor Goblin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový autobus zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Zelenina, Cibule, Cibule, free, zdarma, vektorový obrázek, klipart, svg, kliparty, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, památník, textové dokumenty, referáty, Facebook, Pinterest, plakáty, plakát, blog, kalendář, Twitter, avatar, office, dokument, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mil Mi-17 ke stažení, obrázek Žirafa ke stáhnutí nebo klipart Slepice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek