Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cibule (Zelenina) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule stahujte zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Cibule. Vektorový obrázek Cibule je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 289 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: chrisdesign

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cibule s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Cibule patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Piráti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelená stuha ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žlutý hyacint ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, download, obrázek, zdarma, Zelenina, ilustrace, Cibule, free, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: magazín, diář, profilovka, prezentace, referáty, deníček, prospekty, časopis, video, Pinterest, plakáty, plakát, diplomová práce, dokument, pozvánky, office, články

Mezi hezké kresby patří i vektor POTX ke stažení, obrázek, klipart Kladivo ke stáhnutí nebo klipart Kopečková zmrzlina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek