Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cibule (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Cibule. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cibule. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cibule ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 289 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: chrisdesign

Sdílejte klipart nazvaný Cibule s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Cibule patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Palec dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puzzle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart UFO ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, kliparty, Zelenina, Cibule, grafika, obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, ilustrace, Cibule, cliparts, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, články, Instagram, prezentace, office, textové dokumenty, památník, word, PowerPoint, Twitter, fotokniha, profil, avatar, časopis, pozvánky, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Úhoř ke stáhnutí, ilustrace Nevěsta zdarma nebo klipart Mapa Libye zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek