Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cibule (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule zdarma ke stažení

Cibule je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Cibule stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cibule ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 289 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: chrisdesign

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Cibule s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Cibule patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Martin Luther ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlemodrá medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart JSP formát ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, klipart, zdarma, obrázek, grafika, Zelenina, download, ke stáhnutí, cliparts, free, Cibule, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, eshop, profil, kalendář, profilovka, referáty, word, inkscape, vizitky, články, video, magazín, brožury, fotokniha, seminární práce, Twitter, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Halloween kočka s dýní ke stáhnutí, obrázek, klipart Kladivo ke stáhnutí nebo klipart JFK zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek