Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slavík, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slavík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Slavík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Slavík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Slavík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slavík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slavík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slavík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1455x1600
1164x1280
727x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 451 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: natanteam

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slavík je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hrad zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené Y ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vitamín B1 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Slavík, download, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, klipart, Ptáci, svg, ilustrace, Slavík, kliparty, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, plakáty, články, inkscape, prezentace, webové stránky, PowerPoint, profil, dokumenty, avatar, fotokniha, Facebook, Adobe Illustrator , Pinterest, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Netopýr zdarma, vektor Helikoptéra ke stažení nebo obrázek Gymnastka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.