Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smaragd (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smaragd zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Smaragd. Obrázek Smaragd je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smaragd? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragd zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smaragd ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragd ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Smaragd s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Smaragd patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lupič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slečna pokladní zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart ACAB ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Smaragd, cliparts, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, klipart, kliparty, vektor, free, svg, Láska, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, etikety, textové dokumenty, prezentace, diář, avatar, Adobe Illustrator, profil, články, časopis, seminární práce, video, PowerPoint, dokumenty, pozvánky, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Santa s dárky ke stáhnutí, vektor Mangostana zdarma nebo obrázek Honduras zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.