Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smaragd, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smaragd zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smaragd. Kreslená ilustrace Smaragd je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragd zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smaragd ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragd ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smaragd se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vločka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stíhačka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební složka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, svg, Láska, kliparty, zdarma, download, free, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, profil, fotokniha, profilovka, dokumenty, Pinterest, Adobe Illustrator , Facebook, word, office, inkscape, avatar, články, škola, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zlatá vločka ke stáhnutí, obrázek Citrusy zdarma nebo klipart 2019 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.