Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smaragd (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smaragd zdarma ke stažení

Smaragd je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Smaragd v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragd zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smaragd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragd ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 452 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Sdílejte obrázek, klipart Smaragd s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Smaragd je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikulášská čepice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Servírka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek RPM zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, svg, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Smaragd, zdarma, grafika, vektor, obrázek, Láska, ke stažení, ke stáhnutí, Smaragd

Doporučené použití klipartu: word, profil, Pinterest, fotokniha, eshop, web, škola, video, prezentace, časopis, Adobe Illustrator, webové stránky, avatar, PowerPoint, památník, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Policajtka zdarma, obrázek, klipart Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí nebo vektorový klipart Žabička ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.