Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Reportérka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Reportérka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Reportérka. Obrázek Reportérka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Reportérka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Reportérka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Reportérka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
934x1280
584x800
365x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 124 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Reportérka se nachází v sekci Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Infračervené záření ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlak nachový ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Reportérka, obrázek, Reportérka, klipart, Ženy, download, grafika, ke stažení, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, profil, word, kalendář, openOffice, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, památník, plakát, fotokniha, Facebook, Twitter, PowerPoint, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vánoční pudink ke stáhnutí, obrázek Viktorie královská zdarma nebo klipart Silueta ježibaby ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.