Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Voltmetr, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Voltmetr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Voltmetr. Kreslená ilustrace Voltmetr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voltmetr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Voltmetr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voltmetr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x750
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Voltmetr se nachází v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Student ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Učitel zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Talíř s příborem ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, svg, ilustrace, kliparty, Voltmetr, klipart, free, cliparts, grafika, Přístroje, Voltmetr

Doporučené použití klipartu: Pinterest, textové dokumenty, corelDraw, PowerPoint, dokumenty, dokument, seminární práce, office, škola, Twitter, webové stránky, profil, památník, web, blog, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mapa Dánska ke stáhnutí, ilustrace Lehoped zdarma nebo vektor Okarína Xun ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.