Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červené hrozny (Ovoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Červené hrozny zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červené hrozny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené hrozny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené hrozny zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené hrozny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené hrozny ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 262 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Červené hrozny? Pak se podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Červené hrozny je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Internet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa upír ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sanitka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ilustrace, grafika, klipart, Ovoce, zdarma, ke stažení, free, vektorový obrázek, Červené hrozny, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, Červené hrozny

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, dokumenty, prezentace, seminární práce, vstupenky, diplomová práce, fotografie, plakát, časopis, dokument, eshop, Zoner Callisto, blog, logo, wordpress, video

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Porsche ke stažení, vektor Bobr ke stažení nebo ilustrace Žlutý zvýrazňovač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.