Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červené hrozny (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené hrozny zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červené hrozny. Klipart Červené hrozny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Červené hrozny? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené hrozny zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené hrozny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené hrozny ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 262 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte klipart nazvaný Červené hrozny s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Červené hrozny patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sporák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Supermarine Spitfire zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smeták ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, free, download, Červené hrozny, ke stažení, obrázek, klipart, vektorový obrázek, Ovoce, Červené hrozny

Doporučené použití klipartu: openOffice, Pinterest, etikety, office, profilovka, články, časopis, textové dokumenty, word, plakát, web, profil, video, dokumenty, dokument, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Naštvaná žena ke stáhnutí, vektor Lupa zdarma nebo obrázek CSS soubor zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.