Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené hrozny (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené hrozny zdarma ke stažení

Červené hrozny je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Červené hrozny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červené hrozny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené hrozny zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené hrozny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené hrozny ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 225 262 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Obrázek, klipart pojmenovaný Červené hrozny můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Červené hrozny je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zelený lektvar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jetel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace GPS Navigace zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, Ovoce, download, free, Červené hrozny, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, Červené hrozny, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, Pinterest, pozvánky, fotokniha, textové dokumenty, referáty, video, seminární práce, web, PowerPoint, dokument, kalendář, plakát, profil, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Čarodějnické rekvizity zdarma, klipart Zelený stromeček ke stáhnutí nebo ilustrace Podzimní list ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.