Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Limonáda (Nápoje) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Limonáda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Limonáda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Limonáda? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Limonáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Limonáda) můžete sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Limonáda je v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hrnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý jezdec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Masožravá kytka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, klipart, kliparty, free, vektor, vektorový obrázek, download, grafika, obrázek, zdarma, svg, Limonáda, Limonáda, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, etikety, Facebook, Instagram, office, prezentace, Twitter, škola, dokument, profil, avatar, word, wordpress, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Šnek zdarma, vektorový obrázek Mapa Egypta ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Racek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.