Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Limonáda, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Limonáda. Klipart Limonáda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Limonáda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Limonáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Limonáda je v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Konvalinky ke stažení Podívejte se i na obrázek Zelený stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Keni zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Limonáda, obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, Limonáda, grafika, free, zdarma, klipart, svg, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, Nápoje

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, openOffice, inkscape, dokument, textové dokumenty, web, pozvánky, kalendář, referáty, PowerPoint, avatar, office, seminární práce, fotokniha, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Valentýnské přání ke stažení, klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí nebo ilustrace Námořnické srdce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.