Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Limonáda, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Limonáda. Klipart Limonáda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Limonáda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Limonáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Limonáda se nachází v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malajsie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Los zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek GPS Navigace ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, svg, ilustrace, free, klipart, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Limonáda, vektor, Limonáda

Doporučené použití klipartu: prezentace, openOffice, články, textové dokumenty, web, webové stránky, Adobe Illustrator , profilovka, seminární práce, avatar, škola, fotokniha, referáty, profil, Twitter, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jiřina ke stáhnutí, ilustrace Chlápek zdarma nebo vektor Tunisko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.