Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Limonáda (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Limonáda. Klipart Limonáda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Limonáda? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Limonáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Limonáda se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Limonáda je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ukulele ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz pití alkoholu zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Větrná elektrárna ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, download, ilustrační obrázek, svg, Limonáda, Nápoje, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, ilustrace, Limonáda, grafika

Doporučené použití klipartu: web, eshop, památník, etikety, Facebook, Adobe Illustrator, PowerPoint, textové dokumenty, office, Twitter, avatar, seminární práce, openOffice, dokumenty, Pinterest, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Luther Burbank ke stáhnutí, klipart GIF zdarma nebo ilustrace Symbol míru zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.