Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Limonáda, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Limonáda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Limonáda. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Limonáda. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Limonáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Limonáda se nachází v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Myšlenky na Vánoce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červené U zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Citrusy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Nápoje, ilustrace, Limonáda, free, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, grafika, obrázek, vektor, ke stažení, Limonáda

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, profilovka, plakát, avatar, články, webové stránky, inkscape, pozvánky, textové dokumenty, word, PowerPoint, seminární práce, Pinterest, Instagram, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kosmická loď ke stáhnutí, obrázek Krtek zdarma nebo klipart Zákaz vstupu ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.