Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vodka, Nápoje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodka zdarma ke stažení

Vodka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Vodka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vodka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodka ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1000x1600
800x1280
500x800
312x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 200 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vodka je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myanmar zdarma Podívejte se i na obrázek Bílá dáma ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Boží oko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Vodka, ilustrace, kliparty, Nápoje, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, obrázek, download, Vodka, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, profilovka, škola, word, Facebook, fotokniha, textové dokumenty, pozvánky, blog, profil, plakáty, články, corelDraw, webové stránky, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Chroust zdarma, klipart Pěnkava ke stažení nebo ilustrace 2 Eurocenty ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.