Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vodka, Nápoje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vodka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vodka ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vodka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Vodka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodka ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1000x1600
800x1280
500x800
312x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 200 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vodka se nachází v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DVD přehrávač ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jablko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční cukroví ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, kliparty, cliparts, grafika, zdarma, ke stáhnutí, klipart, Nápoje, ilustrační obrázek, Vodka, obrázek, vektorový obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, Twitter, PowerPoint, word, časopis, blog, prezentace, referáty, office, články, webové stránky, fotokniha, Instagram, textové dokumenty, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Santa čepice ke stáhnutí, ilustrace Celer zdarma nebo vektor Digitální znak I ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.