Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Citroen SM, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen SM zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Citroen SM. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citroen SM lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen SM zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen SM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen SM ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x783
1280x626
800x391
500x245
160x78

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 013 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Citroen SM se nachází v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Davidova hvězda ke stažení Podívejte se i na klipart LHA ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Santa špekoun zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, free, Citroen SM, download, Auta, klipart, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, corelDraw, PowerPoint, textové dokumenty, časopis, Twitter, dokument, webové stránky, prezentace, články, openOffice, avatar, škola, plakát, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart SLK ke stažení, ilustrace 1 Eurocent ke stáhnutí nebo vektor Eiffelova věž zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.