Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Citroen SM, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen SM zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Citroen SM. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Citroen SM. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen SM zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen SM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen SM ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x783
1280x626
800x391
500x245
160x78

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 013 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citroen SM je v kategorii Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cool smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční obálka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelený stromeček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, vektor, obrázek, kliparty, Citroen SM, free, ke stažení, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, referáty, profilovka, pozvánky, dokument, Instagram, památník, webové stránky, plakáty, profil, inkscape, dokumenty, corelDraw, škola, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zipový jezdec zdarma, klipart Křeček ke stažení nebo ilustrace Včelička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.