Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gruzie (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gruzie zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Gruzie. Klipart Gruzie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gruzie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gruzie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gruzie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x867
1280x693
800x433
500x271
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Gruzie s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Gruzie patří do kategorie Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Broučci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 8 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Schody nahoru ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, klipart, free, download, ke stažení, obrázek, kliparty, vektor, Gruzie, grafika, Mapy, ilustrační obrázek, svg, Gruzie

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, openOffice, blog, diář, fotokniha, plakáty, profil, referáty, články, webové stránky, wordpress, památník, prezentace, pozvánky, Twitter, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor VW Scirocco ke stáhnutí, ilustrace Světlezelená medúza zdarma nebo klipart Žena v bazénu zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.