Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zátka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátka zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Zátka. Doporučujeme stahovat obrázek Zátka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zátka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x968
1280x774
800x484
500x302
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 897 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zátka sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Zátka se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Viola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Badmintonistka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Veselý Santa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, download, Zátka, Zátka, Ostatní, vektorový obrázek, klipart, free, ilustrace, zdarma, kliparty, cliparts, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, tiskoviny, profil, prezentace, časopis, Twitter, textové dokumenty, vstupenky, wordpress, referáty, Adobe Illustrator, openOffice, profilovka, vizitky, video, corelDraw, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart PCX zdarma, vektor Sněžení ke stáhnutí nebo vektorový obrázek OGG soubor ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek