Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zátka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zátka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zátka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zátka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x968
1280x774
800x484
500x302
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 897 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Zátka s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Zátka je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Molekula vody ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Ostatní, cliparts, free, vektor, Zátka, kliparty, vektorový obrázek, svg, ilustrace, download, grafika

Doporučené použití klipartu: wordpress, památník, plakát, škola, kalendář, pozvánky, corelDraw, inkscape, PowerPoint, eshop, Pinterest, blog, prezentace, Twitter, office, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace DVD ke stáhnutí, klipart Baletka zdarma nebo ilustrace Housenka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek