Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muž s rouškou, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Muž s rouškou zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Muž s rouškou. Klipart Muž s rouškou je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Muž s rouškou v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muž s rouškou zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Muž s rouškou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muž s rouškou ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
864x1280
540x800
337x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Muž s rouškou patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Drozd šedohlavý zdarma Podívejte se i na klipart Experiment ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Šnek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Muž s rouškou, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, Muž s rouškou, kliparty, zdarma, grafika, Muži, svg, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, inkscape, kalendář, časopis, web, profil, prezentace, plakát, word, office, referáty, textové dokumenty, články, dokument, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Bible zdarma, ilustrace Duhové vajíčko ke stažení nebo vektor Strašidlo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.