Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muž s rouškou, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Muž s rouškou zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Muž s rouškou. Klipart Muž s rouškou je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Muž s rouškou v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muž s rouškou zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muž s rouškou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muž s rouškou ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
864x1280
540x800
337x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Muž s rouškou je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno R ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kuře zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bluetooth ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ke stažení, vektor, kliparty, Muž s rouškou, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, Muž s rouškou, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, avatar, články, dokumenty, web, seminární práce, corelDraw, Instagram, word, kalendář, prezentace, pozvánky, Pinterest, Twitter, office, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Točená zmrzlina ke stáhnutí, vektor Továrna zdarma nebo obrázek Puzzle srdce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.