Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý pták (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý pták zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Modrý pták. Klipart Modrý pták je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý pták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Scout

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Modrý pták s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Modrý pták se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Holčička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované psaníčko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ozdobený stromeček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ptáci, ilustrační obrázek, download, ke stažení, klipart, grafika, vektor, Modrý pták, free, zdarma, obrázek, Modrý pták, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, články, plakáty, wordpress, diář, eshop, avatar, word, corelDraw, plakát, dokumenty, profil, prezentace, Pinterest, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Stopky ke stáhnutí, obrázek, klipart Bílá složka zdarma nebo vektorový klipart Vejce kačenka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.