Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Panda (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Panda. Vektorová ilustrace Panda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Panda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Panda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte klipart nazvaný Panda s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Panda je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Konvalinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelné dekorace zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Jaguár americký ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, free, svg, ke stažení, obrázek, download, Panda, cliparts, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokument, referáty, profil, word, diář, avatar, PowerPoint, pozvánky, openOffice, dokumenty, fotokniha, články, plakáty, časopis, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Rakousko ke stáhnutí, vektorový klipart Teploměr zdarma nebo obrázek, klipart Skřítek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?