Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Panda. Klipart Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Panda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Panda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Panda je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Salátová okurka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Auto budoucnosti zdarma Mohl by vás také zajímat klipart CD disk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Panda, Zvířata, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Panda, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, svg, zdarma, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, Facebook, pozvánky, Twitter, profil, inkscape, kalendář, word, Instagram, články, webové stránky, PowerPoint, prezentace, památník, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Lyžař ke stáhnutí, vektor Ibuprofen zdarma nebo obrázek Zlatý kříž ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?