Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Panda. Klipart Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Panda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Panda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Panda se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek XLT ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kuřecí noha zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mauritánie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Panda, vektorový obrázek, Zvířata, free, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, download, klipart, grafika, vektor, ilustrace, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Instagram, časopis, dokumenty, kalendář, profil, Facebook, plakáty, avatar, prezentace, blog, seminární práce, Pinterest, webové stránky, openOffice, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Indonésie ke stáhnutí, obrázek Palačinka zdarma nebo klipart Hydrant ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?