Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Panda (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Panda zadarmo

Panda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme stahovat obrázek Panda ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Panda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka

Zaujal vás náš klipart Panda? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Panda patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdce v plamenech ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rubín ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart FODS zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, obrázek, Panda, Panda, ilustrace, cliparts, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Zvířata, free, zdarma, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, logo, Facebook, diplomová práce, inkscape, fotokniha, plakáty, koláž, blog, oznámení, office, Instagram, Zoner Callisto, profilovka, časopis, katalog, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pták kiwi zdarma, ilustrace Kokos ke stažení nebo klipart Německá doga ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?