Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Panda (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Panda. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Panda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Panda můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Panda patří do sekce Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dortíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fialová složka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, ke stažení, Panda, grafika, svg, ilustrace, Panda, Zvířata, klipart, vektorový obrázek, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, dokumenty, office, video, inkscape, časopis, seminární práce, profilovka, plakáty, etikety, Facebook, avatar, blog, kalendář, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bible a kříž ke stažení, obrázek, klipart Kuřátka s vejci ke stažení nebo vektorový klipart Pirát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?