Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Panda. Klipart Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Panda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Panda je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čarodějnické rekvizity ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kombajn ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Cukroví zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, Panda, download, zdarma, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, Panda, grafika, obrázek, free, Zvířata, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, dokumenty, památník, fotokniha, Adobe Illustrator , kalendář, inkscape, office, blog, dokument, web, corelDraw, webové stránky, plakát, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vysmátá blondýna ke stažení, vektor Sexy žena ke stáhnutí nebo obrázek Čínský Nový rok zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?