Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Panda (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Panda. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Panda ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Panda můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Panda je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šupléra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno J ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rotvajler zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Zvířata, ilustrační obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Panda, vektor, kliparty, Panda, ilustrace, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, dokumenty, profilovka, webové stránky, blog, Pinterest, openOffice, web, video, diář, kalendář, škola, Facebook, plakáty, časopis, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Basová kytara zdarma, vektorový klipart Červené M ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pojistková skříň ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?