Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Panda. Klipart Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Panda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Panda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Panda je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mexiko ke stažení Podívejte se i na obrázek Avokádo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, free, obrázek, cliparts, ilustrace, Panda, ilustrační obrázek, download, Zvířata, grafika, klipart, vektorový obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, word, dokument, office, avatar, openOffice, památník, prezentace, profilovka, PowerPoint, plakát, Pinterest, pozvánky, inkscape, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Malpa ke stažení, klipart Jmenovka na dárky ke stáhnutí nebo ilustrace Jednorožec zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?