Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Panda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Panda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Panda je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Langusta ke stažení Podívejte se i na obrázek Myanmar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Šikmá věž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, klipart, ilustrace, grafika, Panda, kliparty, obrázek, svg, cliparts, free, zdarma, ke stažení, Zvířata, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Twitter, corelDraw, škola, fotokniha, profilovka, textové dokumenty, referáty, Pinterest, PowerPoint, plakát, word, openOffice, Adobe Illustrator , prezentace, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Dárková krabice ke stažení, klipart ODS soubor ke stáhnutí nebo ilustrace Svařák zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?