Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Panda. Klipart Panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Panda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1142x1280
800x896
446x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Panda patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno M zdarma Podívejte se i na klipart Kolíček ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Galgán nachový ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, klipart, Panda, vektorový obrázek, svg, ke stažení, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, free, Zvířata, download, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Instagram, blog, památník, dokument, textové dokumenty, Pinterest, plakáty, články, word, fotokniha, plakát, profil, seminární práce, Adobe Illustrator , web

Mezi hezké kresby patří i klipart Ozdoby zdarma, ilustrace Růžový krab ke stažení nebo vektor Virtuální realita ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?