Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý roh, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý roh zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žlutý roh. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Žlutý roh v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x803
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutý roh je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sluneční brýle zdarma Podívejte se i na ilustrace Kulturista ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté číslo 7 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Žlutý roh, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, vektor, download, klipart, Žlutý roh, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, Hudba

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, webové stránky, openOffice, word, časopis, corelDraw, inkscape, fotokniha, Pinterest, články, blog, PowerPoint, Twitter, kalendář, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Navigace zdarma, vektor Benin ke stažení nebo obrázek Sova ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.