Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý roh, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý roh zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žlutý roh. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Žlutý roh v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutý roh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x803
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žlutý roh se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sardinky ke stažení Podívejte se i na klipart Kleště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pistácie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, kliparty, svg, Žlutý roh, download, klipart, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, vektor, free, Žlutý roh, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, Twitter, články, časopis, word, seminární práce, Adobe Illustrator , kalendář, inkscape, fotokniha, prezentace, textové dokumenty, profil, dokumenty, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Donald Trump ke stažení, ilustrace Letící jestřáb ke stáhnutí nebo vektor Karl Marx zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.