Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlněné srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlněné srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vlněné srdce. Klipart Vlněné srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vlněné srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlněné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlněné srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlněné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1563
1280x1251
800x782
500x489
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 774 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vlněné srdce je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 10 Euro zdarma Podívejte se i na obrázek Kravička ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Agentka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Láska, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, vektor, kliparty, ke stažení, Vlněné srdce, klipart, download, ke stáhnutí, zdarma, Vlněné srdce, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , dokumenty, plakáty, časopis, články, Facebook, Instagram, památník, seminární práce, profil, dokument, referáty, profilovka, corelDraw, word, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek Čajový obřad zdarma, klipart Zamilovaný pár ke stažení nebo ilustrace Červené N ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.