Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Violka (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Violka bezplatně ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Violka. Vektorová ilustrace Violka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Violka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1012x1600
810x1280
506x800
316x500
101x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 710 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Potěší nás, pokud budete tento klipart Violka sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Violka se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Laborantka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený pták ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Tonometr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, download, kliparty, free, ke stažení, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Květiny, Violka, svg, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, bakalářská práce, diář, deníček, avatar, katalog, textové dokumenty, prospekty, dokument, video, plakát, seminární práce, Pinterest, eshop, vizitky, logo, koláž

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Zakulacený stromek zdarma, obrázek, klipart Cizrna ke stažení nebo vektorový obrázek Pixelové srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.