Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek bunsenův kahan, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - bunsenův kahan. Klipart bunsenův kahan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek bunsenův kahan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart bunsenův kahan se nachází v kategorii Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek XLSM ke stažení Podívejte se i na vektor Azurová stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Klíště zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ilustrace, free, download, ilustrační obrázek, bunsenův kahan, ke stažení, zdarma, Věda, svg, grafika, cliparts, klipart, bunsenův kahan

Doporučené použití klipartu: blog, profil, corelDraw, Pinterest, profilovka, časopis, avatar, seminární práce, inkscape, památník, pozvánky, dokumenty, kalendář, plakáty, Twitter, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Trojzubec ke stažení, obrázek Modrý motýl ke stáhnutí nebo klipart Slánka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.