Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek bunsenův kahan, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - bunsenův kahan. Klipart bunsenův kahan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart bunsenův kahan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek bunsenův kahan je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně Chuck Norris ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Blondýnka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Francouzský roh ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, bunsenův kahan, free, ke stažení, svg, download, ilustrace, ilustrační obrázek, Věda, cliparts, bunsenův kahan, obrázek, ke stáhnutí, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, profil, časopis, plakát, dokumenty, avatar, web, Adobe Illustrator , textové dokumenty, inkscape, škola, profilovka, plakáty, pozvánky, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pravoslavný kostel ke stáhnutí, klipart Muffin zdarma nebo ilustrace Mapa Irska ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.