Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek bunsenův kahan, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - bunsenův kahan. Klipart bunsenův kahan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart bunsenův kahan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek bunsenův kahan se nachází v sekci Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červený autobus ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sporák zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Nákupní vozík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, bunsenův kahan, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, free, kliparty, obrázek, cliparts, bunsenův kahan, grafika, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, textové dokumenty, webové stránky, časopis, Adobe Illustrator , kalendář, články, Twitter, pozvánky, profil, fotokniha, profilovka, PowerPoint, plakáty, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dortík ke stáhnutí, ilustrace Smajlík lékař zdarma nebo vektor Mapa Thajska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.