Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Komár nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Komár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Komár je v sekci Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Země ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zamilovaný slon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Abstraktní květ zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Komár, cliparts, grafika, free, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, klipart, download, vektorový obrázek, Komár

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, openOffice, dokumenty, kalendář, textové dokumenty, prezentace, Instagram, blog, Pinterest, referáty, avatar, office, word, webové stránky, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Sup ke stažení, vektor Lachtan ke stáhnutí nebo obrázek Višně zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.