Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Komár nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Komár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Komár je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Omelety zdarma Podívejte se i na obrázek Vítězný oblouk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vláček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, klipart, zdarma, svg, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Komár

Doporučené použití klipartu: inkscape, referáty, prezentace, profil, openOffice, webové stránky, fotokniha, office, dokument, blog, Adobe Illustrator , články, škola, textové dokumenty, web, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Basový klíč zdarma, klipart Požární hlásič ke stažení nebo ilustrace DDT ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.