Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Komár nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Komár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Komár se nachází v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovečka ke stažení Podívejte se i na klipart Vlak piktogram ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Šipka vlevo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ilustrace, grafika, download, ke stažení, Komár, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Hmyz, Komár, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, avatar, Twitter, profilovka, referáty, seminární práce, Pinterest, dokument, časopis, škola, inkscape, web, kalendář, plakáty, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Grammar Nazi ke stažení, ilustrace Chůva ke stáhnutí nebo vektor Belize zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.