Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Komár (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Pakliže si chcete obrázek Komár stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Komár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: papapishu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Komár sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Komár je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dráček ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Strážní věž ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, kliparty, Komár, vektor, ilustrační obrázek, klipart, Komár, zdarma, Hmyz, download

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, časopis, Twitter, avatar, profil, web, seminární práce, webové stránky, škola, památník, diář, blog, inkscape, openOffice, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Tanečnice ke stažení, obrázek Unicorn ke stažení nebo vektor Delfíni ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.