Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Komár je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Komár je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Komár ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Komár se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Babočka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žluté růže zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hotdog ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, zdarma, Hmyz, kliparty, free, cliparts, klipart, vektor, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, Komár, obrázek, Komár

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , web, office, Facebook, word, časopis, avatar, prezentace, dokumenty, Pinterest, seminární práce, Twitter, fotokniha, corelDraw, profil, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mnich ke stáhnutí, obrázek DOCB zdarma nebo klipart Zákaz drog ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.