Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komár, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komár zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Komár. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Komár nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Komár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komár ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
800x1143
350x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Komár patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slon zdarma Podívejte se i na vektor Sovětské vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Heroin ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, obrázek, ke stažení, zdarma, Hmyz, vektorový obrázek, Komár, vektor, ke stáhnutí, free, grafika, ilustrace, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, Adobe Illustrator , blog, openOffice, web, office, Facebook, památník, profil, textové dokumenty, kalendář, škola, corelDraw, webové stránky, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Opera Sydney zdarma, obrázek Zerene eurydice ke stažení nebo klipart Mapa Maroka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.