Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šípek, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šípek. Klipart Šípek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Šípek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 561 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Šípek patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sterilovaná zelenina zdarma Podívejte se i na klipart Kapusta ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sporťák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šípek, Šípek, cliparts, svg, vektor, free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, klipart, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, plakát, prezentace, Adobe Illustrator , corelDraw, avatar, pozvánky, Twitter, profilovka, dokumenty, PowerPoint, web, referáty, fotokniha, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pozor, ježibaby! zdarma, ilustrace Marihuana zakázána ke stažení nebo vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.