Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Šípek (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šípek. Vektorový obrázek Šípek jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Šípek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 561 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: qubodup

Líbí se vám klipart Šípek? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Šípek patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Maroka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gramofonová deska ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Petronas Twin Towers ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, Šípek, zdarma, Šípek, free, vektor, Ovoce, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, plakát, památník, diplomová práce, magazín, Zoner Callisto, diář, oznámení, PowerPoint, openOffice, Adobe Illustrator, brožury, vizitky, eshop, koláž, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Polibek ke stažení, vektorový obrázek Modrá květina ke stažení nebo obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.