Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šípek, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šípek. Klipart Šípek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šípek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 561 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šípek patří do sekce Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Navigace zdarma Podívejte se i na vektor Tlakový hrnec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hladový smajlík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, Šípek, Šípek, ilustrační obrázek, free, grafika, Ovoce, obrázek, cliparts, download, klipart, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, články, profil, profilovka, kalendář, plakát, pozvánky, avatar, referáty, Facebook, openOffice, plakáty, prezentace, časopis, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Roštěná zdarma, obrázek Horské kolo ke stažení nebo klipart Prstýnek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.