Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šípek, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šípek. Klipart Šípek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šípek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípek ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 561 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šípek je v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Trumpeta ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Tyranosaurus zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Slovenska ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, Šípek, ke stažení, Ovoce, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, free, kliparty, svg, vektorový obrázek, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, plakát, škola, časopis, web, textové dokumenty, seminární práce, články, Facebook, profilovka, pozvánky, corelDraw, památník, prezentace, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Longan ke stáhnutí, vektor Vajíčka zdarma nebo obrázek Špendlík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.