Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žampiony, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žampiony zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Žampiony. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žampiony? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žampiony zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žampiony ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žampiony ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x869
1280x696
800x435
500x272
160x87

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 430 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žampiony se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Parašutista ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Violista zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace ZIPX ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, zdarma, vektor, download, ilustrace, Jídlo, Žampiony, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakáty, word, avatar, office, corelDraw, dokumenty, inkscape, články, profilovka, Twitter, časopis, dokument, Facebook, plakát, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zlatý robot ke stáhnutí, obrázek Stříbrná rtěnka zdarma nebo klipart Ferrari Testarossa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.