Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Meč, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Meč. Klipart Meč je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Meč? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Meč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1553x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 549 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: thorzuul

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Meč patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Konev zdarma Podívejte se i na vektor EPUB ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrábě ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, Meč, kliparty, zdarma, cliparts, free, svg, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, Nástroje

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, openOffice, PowerPoint, Twitter, Pinterest, památník, textové dokumenty, blog, škola, profil, fotokniha, Instagram, web, kalendář, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Orel zdarma, obrázek Větrný mlýn ke stažení nebo klipart Petriho miska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.