Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jahodník, Ovoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jahodník zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jahodník. Kreslená ilustrace Jahodník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Jahodník? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahodník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jahodník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahodník ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x759
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 701 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jahodník je v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kokos ke stažení Podívejte se i na ilustrace Parní vlak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dortíček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, Jahodník, klipart, cliparts, free, obrázek, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, Jahodník, kliparty, grafika, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, profilovka, textové dokumenty, kalendář, fotokniha, prezentace, avatar, dokument, openOffice, plakáty, PowerPoint, památník, Twitter, škola, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Chřestýš ke stažení, vektor Dezert ke stáhnutí nebo obrázek Modrý diamant zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.