Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart WMV (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart WMV ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem WMV. Pakliže si chcete obrázek WMV stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart WMV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek WMV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart WMV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1450x1600
1160x1280
725x800
453x500
145x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 766 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart WMV sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart WMV je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nevěsta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Grilovací náčiní zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, kliparty, WMV, ilustrační obrázek, klipart, svg, cliparts, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, wordpress, etikety, dokument, magazín, blog, manuály, vizitky, časopis, brožury, bakalářská práce, plakát, prezentace, katalog, Adobe Illustrator, koláž

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Smajlík pirát zdarma, ilustrace Chladící nádoba ke stáhnutí nebo obrázek, klipart AAC ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.