Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek zdarma ke stažení

Dárek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dárek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dárek se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koloběžka ke stažení Podívejte se i na vektor Adventní kalendář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Bruneje zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dárek, ilustrace, Dárek, ke stažení, obrázek, kliparty, svg, Vánoce, zdarma, free, cliparts, klipart, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, kalendář, web, openOffice, dokumenty, word, Adobe Illustrator , Facebook, PowerPoint, seminární práce, dokument, články, textové dokumenty, office, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Margarita ke stažení, obrázek Houslový klíč ke stáhnutí nebo klipart Sprcha zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.