Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dárek (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek zdarma ke stažení

Dárek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Dárek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TheresaKnott

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dárek s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Dárek se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mangold ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 9 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Hříbky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, klipart, free, ilustrační obrázek, cliparts, Dárek, grafika, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, vektor, Vánoce, Dárek, download

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, časopis, video, Instagram, dokument, webové stránky, články, office, památník, etikety, word, prezentace, dokumenty, Twitter, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Trnové srdce zdarma, vektorový klipart 10 Eurocentů ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Čokoládový dort ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.