Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dárek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dárek. Pakliže si chcete obrázek Dárek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TheresaKnott

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dárek sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Dárek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šavlozubý tygr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kokosový ořech ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Semafor zelená zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, download, zdarma, ilustrační obrázek, Dárek, Dárek, vektor, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, free, ke stažení, obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, památník, fotokniha, seminární práce, pozvánky, diář, profilovka, referáty, PowerPoint, kalendář, prezentace, inkscape, Adobe Illustrator, webové stránky, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Kojenec zdarma, vektorový klipart Rytíř ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Hřbitovní kříž ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.