Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zamilované lišky (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Zamilované lišky zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Zamilované lišky. Vektorový obrázek Zamilované lišky jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám obrázek (klipart) Zamilované lišky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované lišky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilované lišky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované lišky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x987
1280x789
800x493
500x308
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 935 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Zamilované lišky s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Zamilované lišky je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smajlík s brýlemi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozteklá čokoláda zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zip ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, ilustrace, Zamilované lišky, vektorový obrázek, Láska, cliparts, free, ilustrační obrázek, Zamilované lišky, vektor, klipart, zdarma, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, vstupenky, PowerPoint, inkscape, seminární práce, office, kalendář, dokumenty, wordpress, vizitky, logo, webové stránky, Pinterest, bakalářská práce, Facebook, diář, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek UOS ke stáhnutí, vektorový obrázek Indie zdarma nebo vektor 3GP zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.