Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdíčko (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdíčko ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Srdíčko. Vektorový obrázek Srdíčko jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1361
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 477 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pixabella

Obrázek, klipart pojmenovaný Srdíčko můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Srdíčko je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kašna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paraguay ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Štít lásky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stažení, vektor, Srdíčko, ke stáhnutí, free, Láska, vektorový obrázek, kliparty, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, referáty, wordpress, Twitter, blog, plakáty, oznámení, openOffice, profil, brožury, word, pozvánky, Adobe Illustrator, prospekty, dokument, články, logo

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Valentina Těreškovová zdarma, klipart Banjo ke stažení nebo vektor Skleněné květiny ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.