Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdíčko (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdíčko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Srdíčko. Kreslená ilustrace Srdíčko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdíčko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1361
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 477 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pixabella

Obrázek, klipart pojmenovaný Srdíčko můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Srdíčko se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oranžový stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré nůžky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oranžová kytka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, zdarma, download, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, svg, vektor, Láska, cliparts, free, Srdíčko, Srdíčko

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, plakát, openOffice, video, blog, kalendář, wordpress, webové stránky, office, škola, Twitter, profilovka, web, textové dokumenty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Íránu zdarma, ilustrace Aligátor ke stáhnutí nebo klipart Mrkve ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.