Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdíčko, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdíčko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1361
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 477 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdíčko patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ferrari Testarossa zdarma Podívejte se i na vektor Muslimka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Svatojiřská stuha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, klipart, svg, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Láska, download, ke stáhnutí, grafika, zdarma, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, openOffice, Instagram, články, fotokniha, Adobe Illustrator , corelDraw, profilovka, profil, web, škola, Facebook, inkscape, památník, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Papírový stromek zdarma, obrázek Uruguay ke stažení nebo klipart Hornický znak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.