Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčko zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Srdíčko. Vektorová ilustrace Srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Srdíčko? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1361
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 477 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pixabella

Zaujal vás náš klipart Srdíčko? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Srdíčko je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart DWG ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cihlové srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Složka s obrázky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, vektor, vektorový obrázek, download, zdarma, svg, kliparty, ilustrace, grafika, free, obrázek, Srdíčko, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, webové stránky, plakát, Adobe Illustrator, Facebook, seminární práce, prezentace, plakáty, památník, inkscape, Twitter, openOffice, blog, kalendář, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace XLSM zdarma, klipart Violista ke stáhnutí nebo ilustrace Bleděmodrá stuha ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.