Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bible a kříž (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bible a kříž. Pakliže si chcete obrázek Bible a kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bible a kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Bible a kříž? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Bible a kříž se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart BLM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pražená kukuřice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Elektrický zvonek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bible a kříž, klipart, grafika, vektor, obrázek, vektorový obrázek, svg, zdarma, cliparts, kliparty, free, ke stažení, ke stáhnutí, Bible a kříž, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, kalendář, inkscape, profilovka, Adobe Illustrator, openOffice, wordpress, profil, dokumenty, časopis, škola, prezentace, video, seminární práce, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma, vektorový obrázek Raketa H-IIB ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Papírová Valentýnka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.