Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bible a kříž (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bible a kříž. Pakliže si chcete obrázek Bible a kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bible a kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Bible a kříž můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Bible a kříž patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční obálka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smoothie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Francouzský roh zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, kliparty, zdarma, svg, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, Bible a kříž, free, ilustrace, Bible a kříž, download, vektorový obrázek, Náboženství

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, referáty, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, blog, seminární práce, eshop, profil, corelDraw, Adobe Illustrator, avatar, památník, openOffice, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kovadlina zdarma, ilustrace Nástroje ke stáhnutí nebo klipart Matice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.