Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible a kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bible a kříž. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bible a kříž nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bible a kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bible a kříž je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak P zdarma Podívejte se i na obrázek BMW touring ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Fidget spinner ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, grafika, klipart, obrázek, kliparty, zdarma, download, vektorový obrázek, Bible a kříž, ke stažení, vektor, Bible a kříž, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, webové stránky, referáty, fotokniha, škola, openOffice, word, plakáty, office, dokumenty, inkscape, dokument, profil, plakát, časopis, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek Molekula zdarma, klipart Mapa Bahrajnu ke stažení nebo ilustrace Tower Bridge ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.