Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible a kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bible a kříž. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bible a kříž nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bible a kříž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bible a kříž se nachází v sekci Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květinová mřížka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Akordeon zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Infračervené záření ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, zdarma, vektor, vektorový obrázek, grafika, download, free, obrázek, Bible a kříž, Náboženství, kliparty, Bible a kříž, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, škola, památník, Twitter, prezentace, Instagram, web, office, corelDraw, textové dokumenty, profil, dokument, referáty, inkscape, avatar, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Piaggio Ciao ke stáhnutí, obrázek Golfistka zdarma nebo klipart Koště ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.