Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bible a kříž (Náboženství) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible a kříž zadarmo ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Bible a kříž. Pakliže si chcete obrázek Bible a kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bible a kříž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Bible a kříž se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bible a kříž je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dýně s kloboukem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atlas velký zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Slunečno ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Bible a kříž, ke stažení, grafika, cliparts, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, obrázek, Náboženství, Bible a kříž, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, manuály, Zoner Callisto, časopis, logo, office, etikety, vizitky, web, prospekty, blog, avatar, prezentace, video, Instagram, tiskoviny, vstupenky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Ferrari f458 ke stáhnutí, vektorový obrázek Malé písmeno S ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Santova čapka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.