Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible a kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bible a kříž. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bible a kříž nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Bible a kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bible a kříž se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Komár ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Montany ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Citroen 2CV zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, Bible a kříž, cliparts, vektorový obrázek, free, zdarma, Bible a kříž, klipart, ilustrační obrázek, Náboženství, kliparty, ilustrace, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, inkscape, textové dokumenty, plakát, prezentace, profil, škola, avatar, Pinterest, blog, PowerPoint, office, dokumenty, články, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hlemýžď ke stažení, ilustrace Mikroskop ke stáhnutí nebo vektor Schody dolů zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.