Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bible a kříž (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bible a kříž. Pakliže si chcete obrázek Bible a kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bible a kříž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Bible a kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bible a kříž s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Bible a kříž patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Charles Darwin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azerbajdžán ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vavřínový věnec ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Bible a kříž, ilustrace, kliparty, free, zdarma, Bible a kříž, download, vektorový obrázek, Náboženství, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, časopis, webové stránky, kalendář, profil, památník, video, diář, word, PowerPoint, textové dokumenty, corelDraw, prezentace, web, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Tlamovec spící ke stažení, vektor Stehlík ke stažení nebo obrázek Kavárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.