Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible a kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible a kříž zdarma ke stažení

Bible a kříž je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Bible a kříž je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bible a kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible a kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1304
1280x1043
800x652
500x407
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bible a kříž je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno B zdarma Podívejte se i na ilustrace Labyrint ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Náboženství, Bible a kříž, kliparty, download, svg, vektor, Bible a kříž, klipart, zdarma, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, Instagram, openOffice, Facebook, kalendář, word, inkscape, Adobe Illustrator , dokument, PowerPoint, corelDraw, plakát, fotokniha, office, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zelí zdarma, vektor Strašidelné vajíčko ke stažení nebo obrázek Sluneční brýle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.