Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Umývání auta (Auta) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Umývání auta zdarma ke stažení

Umývání auta je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Umývání auta? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umývání auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Umývání auta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umývání auta ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x694
500x434
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 549 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Umývání auta sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Umývání auta je v kategorii Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Unicorn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Galgán ozdobný ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kouření povoleno ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Auta, Umývání auta, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download, svg, Umývání auta, cliparts, klipart, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, word, pozvánky, památník, video, seminární práce, články, wordpress, Twitter, web, referáty, etikety, office, Adobe Illustrator, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vejce s mašlí ke stažení, vektor Uran ke stažení nebo obrázek Tui zpěvný ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.