Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Umývání auta (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Umývání auta zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Umývání auta. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Umývání auta v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umývání auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Umývání auta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umývání auta ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x694
500x434
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 549 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Obrázek, klipart pojmenovaný Umývání auta můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Umývání auta patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialové vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eidam ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mojžíš zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Auta, zdarma, ke stažení, klipart, Umývání auta, grafika, Umývání auta, download, ilustrace, free, svg

Doporučené použití klipartu: oznámení, škola, Instagram, památník, kalendář, letáky, manuály, Pinterest, brožury, plakáty, avatar, články, office, prospekty, seminární práce, PowerPoint, vstupenky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Brambory zdarma, vektorový klipart Likvidátorka manželových úspor zdarma nebo klipart PSD ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.