Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Umývání auta, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Umývání auta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Umývání auta. Klipart Umývání auta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Umývání auta? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umývání auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Umývání auta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umývání auta ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1389
1280x1111
800x694
500x434
160x139

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 549 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Umývání auta je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor ACE zdarma Podívejte se i na ilustrace Psí stopa ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tlačítkový telefon ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Auta, ke stažení, Umývání auta, kliparty, free, vektorový obrázek, vektor, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Umývání auta

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, Twitter, textové dokumenty, časopis, dokumenty, PowerPoint, office, plakáty, Facebook, web, blog, kalendář, word, avatar, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Texasu zdarma, vektor Červené Lamborghini ke stažení nebo obrázek Genderová srdíčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.