Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pávík, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pávík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pávík. Obrázek Pávík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pávík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pávík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pávík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 030 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pávík je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krabice mléka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Důlní vozík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ptáci, Pávík, cliparts, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektor, free, zdarma, ilustrační obrázek, Pávík, svg

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, PowerPoint, seminární práce, inkscape, Facebook, kalendář, dokumenty, prezentace, openOffice, profilovka, profil, webové stránky, škola, dokument, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ovce ke stáhnutí, klipart Mapa Bahrajnu zdarma nebo ilustrace Robot ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.