Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pávík (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pávík stahujte zdarma

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pávík. Vektorový obrázek Pávík jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pávík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pávík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pávík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 030 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hotta

Tento obrázek s názvem (Pávík) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Pávík je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pánské toalety ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Listnatý strom ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace TXT ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, kliparty, ke stažení, obrázek, klipart, grafika, Pávík, ke stáhnutí, Ptáci, cliparts, vektorový obrázek, Pávík

Doporučené použití klipartu: deníček, openOffice, fotokniha, referáty, word, Instagram, magazín, seminární práce, etikety, plakát, avatar, Zoner Callisto, letáky, tiskoviny, office, wordpress, oznámení

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zvoneček ke stažení, klipart Jablko ke stáhnutí nebo ilustrace Silniční kolo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.