Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kokosový ořech (Ovoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Kokosový ořech ke stažení zdarma

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kokosový ořech. Kreslená ilustrace Kokosový ořech je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový ořech zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kokosový ořech ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kokosový ořech ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x999
1280x799
800x499
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 273 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kokosový ořech sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Kokosový ořech je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Kataru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen Ami6 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Honduras zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Kokosový ořech, download, Kokosový ořech, Ovoce, grafika, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, free, vektor, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, fotografie, brožury, bakalářská práce, Zoner Callisto, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator, blog, kalendář, tiskoviny, corelDraw, plakát, prospekty, textové dokumenty, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Sada pastelek zdarma, klipart Čtenářka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Číselný zámek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.