Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dharmačakra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharmačakra zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dharmačakra. Kreslená ilustrace Dharmačakra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dharmačakra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dharmačakra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dharmačakra je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Klaun ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Havran zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno J ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Dharmačakra, vektor, free, cliparts, download, ilustrační obrázek, Dharmačakra, ilustrace, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, textové dokumenty, Twitter, office, Instagram, plakáty, kalendář, corelDraw, avatar, Pinterest, prezentace, seminární práce, škola, blog, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Fialová kraslice ke stáhnutí, vektor Porcování hovězího zdarma nebo obrázek Smajlík s rouškou ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.