Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dharmačakra (Náboženství) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Dharmačakra ke stažení zdarma

Dharmačakra je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dharmačakra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dharmačakra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dharmačakra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Dharmačakra můžete sdílet s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Dharmačakra patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Ekvádoru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ďábel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fén zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, cliparts, svg, ilustrace, kliparty, ke stažení, download, vektor, ilustrační obrázek, Dharmačakra

Doporučené použití klipartu: Pinterest, etikety, Twitter, logo, dokumenty, vizitky, PowerPoint, škola, manuály, Facebook, profil, fotografie, kalendář, Instagram, avatar, prezentace, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Přípona CSS zdarma, obrázek, klipart Malé písmeno T zdarma nebo obrázek 20 Euro ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.