Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dharmačakra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharmačakra zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dharmačakra. Kreslená ilustrace Dharmačakra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dharmačakra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dharmačakra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dharmačakra je v sekci Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně frajer ke stažení Podívejte se i na obrázek Kaktus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sada pastelek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Dharmačakra, Náboženství, grafika, cliparts, Dharmačakra, free, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, klipart, kliparty, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, dokument, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, škola, památník, referáty, prezentace, blog, textové dokumenty, plakát, avatar, seminární práce, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Surfař ke stažení, klipart Eva u stromu poznání ke stáhnutí nebo ilustrace Váhy zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.