Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dharmačakra (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharmačakra zdarma ke stažení

Dharmačakra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Dharmačakra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dharmačakra? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Dharmačakra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dharmačakra sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Dharmačakra je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Rozkvetlá třešeň ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sójová omáčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Junonia coenia zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, Dharmačakra, ilustrace, free, obrázek, klipart, vektor, ke stažení, kliparty, Dharmačakra, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, webové stránky, Adobe Illustrator, profilovka, dokumenty, web, plakát, PowerPoint, office, památník, video, Facebook, etikety, textové dokumenty, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Zamilovaní smajlíci zdarma, vektorový klipart Home directory ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Budík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.