Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dharmačakra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dharmačakra zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dharmačakra. Kreslená ilustrace Dharmačakra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dharmačakra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Dharmačakra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dharmačakra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1598
1280x1278
800x799
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dharmačakra se nachází v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bosna a Hercegovina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Anakonda ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Náboženství, obrázek, vektor, grafika, svg, Dharmačakra, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, download, free

Doporučené použití klipartu: office, dokument, Pinterest, Facebook, Twitter, články, škola, openOffice, seminární práce, corelDraw, referáty, Adobe Illustrator , blog, textové dokumenty, časopis, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Konipas ke stáhnutí, ilustrace Kořeny zdarma nebo vektor Znak váhy ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.