Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sherlock Holmes (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sherlock Holmes zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sherlock Holmes. Stahujte soubor Sherlock Holmes ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sherlock Holmes zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Sherlock Holmes ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sherlock Holmes ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: studio_hades

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sherlock Holmes sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Sherlock Holmes je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Belize ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kosatec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Ovečka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, zdarma, cliparts, free, Sherlock Holmes, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, Osobnosti, obrázek, ilustrace, svg, klipart, Sherlock Holmes

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, avatar, openOffice, kalendář, profil, články, plakát, dokumenty, textové dokumenty, prezentace, Adobe Illustrator, manuály, plakáty, seminární práce, blog, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Květinové srdce zdarma, vektorový obrázek Červené K ke stažení nebo vektor Sushi set ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.