Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sherlock Holmes, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sherlock Holmes zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sherlock Holmes. Stahujte klipart Sherlock Holmes v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sherlock Holmes zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sherlock Holmes ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sherlock Holmes ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: studio_hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sherlock Holmes je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karambola ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sedmikráska zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Tmavěmodré auto ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, kliparty, grafika, cliparts, zdarma, ilustrace, free, obrázek, ke stažení, svg, vektor, klipart, Sherlock Holmes, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, word, referáty, prezentace, Pinterest, office, dokument, seminární práce, profilovka, avatar, openOffice, web, škola, Instagram, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Doktor ke stáhnutí, vektor Smrž zdarma nebo obrázek Adventní svíčky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.