Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Virtuální realita, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Virtuální realita zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Virtuální realita. Vektorová ilustrace Virtuální realita je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Virtuální realita? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Virtuální realita zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Virtuální realita ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Virtuální realita ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 102 896 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Virtuální realita se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otazník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žena v práci zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnské psaní ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Přístroje, free, obrázek, vektor, Virtuální realita, ke stažení, svg, ilustrace, download, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, časopis, prezentace, památník, office, škola, Facebook, avatar, Instagram, openOffice, textové dokumenty, corelDraw, kalendář, Twitter, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Boeing B-17 ke stáhnutí, obrázek Oranžový stromeček zdarma nebo klipart Horká čokoláda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.