Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Virtuální realita (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Virtuální realita zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Virtuální realita. Vektorový obrázek Virtuální realita je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Virtuální realita zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Virtuální realita ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Virtuální realita ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 102 896 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Tento obrázek s názvem (Virtuální realita) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Virtuální realita je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Požárník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Autíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, free, download, ilustrace, Virtuální realita, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Přístroje, klipart, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, brožury, články, eshop, openOffice, magazín, seminární práce, diář, profil, Pinterest, video, Twitter, fotokniha, PowerPoint, referáty, plakát, deníček

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart MSI ke stažení, obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Policistka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.