Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ohryzek, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ohryzek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ohryzek. Pakliže si chcete obrázek Ohryzek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ohryzek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Degri

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ohryzek se nachází v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kluk s deštníkem ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Oslíček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Trubička ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektor, free, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Ovoce, download, Ohryzek, zdarma, kliparty, Ohryzek, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, prezentace, corelDraw, dokumenty, avatar, profilovka, časopis, pozvánky, web, Adobe Illustrator , Facebook, Twitter, škola, inkscape, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Edison ke stáhnutí, ilustrace Černý stromeček zdarma nebo vektor Digitální znak Q ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.