Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ohryzek, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ohryzek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ohryzek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ohryzek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
821x1280
513x800
321x500
103x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Degri

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ohryzek je v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční vajíčko zdarma Podívejte se i na ilustrace Zákaz zbraní ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Silniční kolo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ohryzek, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ohryzek, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, download, Ovoce, svg, ke stažení, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, plakát, prezentace, referáty, textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, profil, časopis, kalendář, dokumenty, Twitter, plakáty, články, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Chleba zdarma, vektor Palec dolů ke stažení nebo obrázek Vánoční jmenovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.