Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Injekce (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Injekce. Vektorová ilustrace Injekce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Injekce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Injekce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Remigho

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Injekce s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Injekce se nachází v sekci Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ghana ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řepa červená zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Oceánie ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, svg, cliparts, ke stažení, Nástroje, Injekce, grafika, Injekce

Doporučené použití klipartu: web, dokument, plakát, office, blog, památník, Adobe Illustrator, Twitter, články, prezentace, corelDraw, plakáty, textové dokumenty, video, seminární práce, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Smějící se kytka ke stáhnutí, obrázek Lékařka zdarma nebo vektor Znak střelec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.