Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Injekce (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Injekce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Injekce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Injekce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Remigho

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Injekce s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Injekce patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jednokolka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Loď zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Svařené víno ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, download, ke stažení, ke stáhnutí, free, obrázek, ilustrace, Injekce, vektorový obrázek, cliparts, Injekce, klipart, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, corelDraw, video, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty, Adobe Illustrator, wordpress, Twitter, profil, kalendář, fotokniha, PowerPoint, plakáty, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Úschova zavazadel ke stáhnutí, vektor Anténa zdarma nebo obrázek Veganská strava zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.