Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Injekce, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Injekce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Injekce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Remigho

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Injekce je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená dodávka zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční pohlednice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Nevěsta ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, ke stažení, vektor, kliparty, svg, Nástroje, obrázek, zdarma, download, ilustrační obrázek, Injekce, free, Injekce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, časopis, referáty, PowerPoint, web, plakáty, corelDraw, word, blog, seminární práce, dokumenty, Adobe Illustrator , Facebook, openOffice, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mikro SD karta zdarma, klipart Zelená paprika ke stažení nebo ilustrace Tapír ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.