Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Injekce, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Injekce. Pakliže si chcete obrázek Injekce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Injekce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Remigho

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Injekce je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Asie zdarma Podívejte se i na ilustrace Kostka ledu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Višně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, grafika, vektor, Injekce, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, download, svg, Nástroje, obrázek, Injekce, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, dokument, avatar, profil, referáty, corelDraw, Instagram, seminární práce, památník, kalendář, profilovka, textové dokumenty, dokumenty, časopis, office, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Molo zdarma, vektor Spínací špendlík ke stažení nebo obrázek Červené D ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.