Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Injekce, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Injekce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Injekce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Remigho

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Injekce se nachází v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Činčila ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Poslední minuty zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté číslo 6 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Injekce, ke stažení, zdarma, obrázek, Nástroje, svg, grafika, cliparts, ilustrace, download, ilustrační obrázek, kliparty, Injekce, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, památník, Pinterest, seminární práce, Instagram, kalendář, články, web, office, PowerPoint, openOffice, dokumenty, Facebook, Adobe Illustrator , časopis, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Červené M ke stáhnutí, ilustrace Sushi s mořskou řasou zdarma nebo vektor Mexické vejce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.