Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytice karafiátů (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kytice karafiátů. Pakliže si chcete obrázek Kytice karafiátů stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytice karafiátů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1344x1600
1075x1280
672x800
420x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 509 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Kytice karafiátů můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Kytice karafiátů patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vodováha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muchomůrky červené ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Černá stuha ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytice karafiátů, download, klipart, free, Květiny, vektor, ilustrační obrázek, svg, Kytice karafiátů, vektorový obrázek, grafika, kliparty, obrázek, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profil, Instagram, časopis, prezentace, wordpress, diář, PowerPoint, video, Adobe Illustrator, Facebook, word, etikety, blog, referáty, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek SVG ke stažení, obrázek, klipart Čedar ke stažení nebo vektorový klipart SHP soubor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.