Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kytice karafiátů (Květiny) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Kytice karafiátů ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kytice karafiátů. Klipart Kytice karafiátů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kytice karafiátů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytice karafiátů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1344x1600
1075x1280
672x800
420x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 509 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Kytice karafiátů můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Kytice karafiátů je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Keňa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý drak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Vytřeštěné oči zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Kytice karafiátů, vektorový obrázek, grafika, Kytice karafiátů, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, vektor, klipart, ke stažení, svg, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, corelDraw, časopis, bakalářská práce, profilovka, Pinterest, webové stránky, plakáty, video, pozvánky, diář, etikety, plakát, koláž, tiskoviny, word, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Smajlík s brýlemi zdarma, vektorový klipart Kočka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Lidé ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.