Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice karafiátů, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kytice karafiátů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kytice karafiátů nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytice karafiátů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1344x1600
1075x1280
672x800
420x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 509 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytice karafiátů je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová růže ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Peugeot 206 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zipový jezdec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektorový obrázek, free, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Květiny, download, Kytice karafiátů, grafika, ilustrace, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, word, fotokniha, dokumenty, profil, avatar, plakáty, PowerPoint, památník, články, corelDraw, dokument, openOffice, webové stránky, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Su Ťij ke stáhnutí, klipart Semafor červená zdarma nebo ilustrace Hospoda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.