Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytice karafiátů (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kytice karafiátů. Klipart Kytice karafiátů je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytice karafiátů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice karafiátů ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1344x1600
1075x1280
672x800
420x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 509 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kytice karafiátů s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Kytice karafiátů se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutá kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá sanitka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Symbol muže ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, download, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, vektor, cliparts, Květiny, svg, ilustrace, Kytice karafiátů, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, Pinterest, word, diář, profil, škola, openOffice, Facebook, corelDraw, fotokniha, dokumenty, office, web, eshop, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Citroen C4 Cactus ke stáhnutí, obrázek, klipart Zamilovaný pár zdarma nebo vektorový klipart Gabon zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.