Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Loď, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Loď zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Loď. Klipart Loď je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Loď? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Loď zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Loď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Loď ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 825 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Last-Dino

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Loď je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hříbky ke stažení Podívejte se i na obrázek Popkorn ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sešívačka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Symboly, Loď, klipart, free, grafika, download, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, prezentace, word, profilovka, web, Instagram, památník, textové dokumenty, plakáty, články, pozvánky, webové stránky, openOffice, PowerPoint, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zavírací špendlík ke stažení, klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí nebo ilustrace BMW zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.