Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Divočák (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Divočák zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Divočák. Doporučujeme stahovat obrázek Divočák ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Divočák? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Divočák zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Divočák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Divočák ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1271x1600
1017x1280
636x800
397x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 959 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Divočák můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Divočák se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pákovky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krabice s dárkem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kánoe zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Divočák, download, svg, cliparts, klipart, ilustrace, vektor, kliparty, grafika, ke stáhnutí, Zvířata, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: magazín, deníček, Pinterest, eshop, fotokniha, oznámení, diplomová práce, fotografie, profil, katalog, časopis, logo, koláž, profilovka, avatar, vizitky, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Meloun cukrový zdarma, vektorový obrázek Vánoční stromeček ke stažení nebo vektorový klipart Želvičky ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.